Funkcjonujemy na rynku Częstochowskim już od 1998r. ciesząc się zaufaniem bardzo wielu klientów. Świadczą o tym ustne i pisemne wyrazy uznania i rekomendacje, a także liczne grono stałych klientów.


Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć okolicznościowych, takich jak: wesela, przyjęcia komunijne, po chrzcielne, urodzinowe (osiemnastki, 40-tki, 50-tki itd.), rocznicowe, wieczory panieńskie, kawalerskie, studniówki, półmetki, bankiety, konsolacje (stypy).


Sala weselna Amorek może ugościć do 130 osób jednocześnie, dysponując dwoma klimatyzowanymi salami konsumpcyjnymi, patio oraz dużym parkingiem o obiegu zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym. Otoczenie lokalu stanowi wspaniały aranż do pięknych sesji fotograficznych na łonie natury. Posiadamy bardzo szerokie propozycje WŁASNEJ KUCHNI, począwszy od wspaniałych staropolskich tradycyjnych potraw, wiejskich stołów, dań z własnej wędzarni i grila, aż po kuchnie wszystkich krajów świata. Ustalamy również indywidualne menu dla osób będących wegetarianami. Każda nawet najdrobniejsza przystawka wychodząca na stół Państwa przyjęcia stanie się małym dziełem sztuki, udekorowana owocami i warzywami przez osobę zajmującą się w naszej firmie carvingiem,tworząc raj nie tylko dla podniebienia, ale i oka. Możemy zapewnić również fachową obsługę barmana, który wyczaruje i poda wspaniałe drinki i aperitify.


Wedle Państwa życzeń udekorujemy stoły florystycznie, dobierając również klimatyczne i stylowe oświetlenie, oraz odpowiednią kolorystykę zależnie od rodzaju imprezy. W swojej ofercie posiadamy również animacje dla dzieci, którymi podczas trwania przyjęcia zajmie się kompetentna osoba, zapieniając dobra zabawę, co stanowi duże udogodnienie dla rodziców.


Dysponujemy również pokojami gościnnymi, a jeden z nich pozostaje do dyspozycji Państwa podczas trwania przyjęcia jako jeden z naszych gratisów. Jeśli złożą Państwo zapotrzebowanie zajmiemy się wszystkim łącznie z doborem stroju, wizażu, samochodu, bądź dorożki, oprawy muzycznej, oraz artystycznej w miejscu ślubu, a także transportem gości.


Współpracujący z naszą firmą fachowcy z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług  !!!